تعمیرات آاگ

تعمیرات آاگ

اگر برند لوازم خانگی شما آاگ است و در حال حاضر با موضوع تعمیر و خرابی آن ها روبه رو هستید، پیشنهاد می کنیم که هرگز تعمیر این لوازم را به دست تعمیرکاران بی تجربه و نمایندگی های نامعتبر برای تعمیرات نسپارید. 

تماس با ما

تعمیر لوازم خانگی آاگ

احتمالا بارها شاهد این موضوع بوده اید که دستگاه شما با برند آاگ دچار مشکل شده یا در فرآیند کار دستگاه اختلالی به وجود آمده باشد. لازم است بدانید که برطرف کردن هر خطا برای لوازم خانگی آاگ نیازمند اطلاعات کافی و آشنایی با این برند می باشد. کلیه لوازم خانگی آاگ از جمله ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، هود، فر، ماکروویو، گاز، جاروبرقی، یخچال و فریز، ساید و… نیازمند مهارت و تجربه متخصصان برای تعمیر است. تکنسین های متخصص ابتدا لوازم شما را عیب یابی کرده و در صورت امکان آن را تعمیر می کنند، اما در صورتی که تعویض قطعات به نفع شما باشد و باعث طول عمر دستگاه شود، تعویض صورت خواهد گرفت.

 

چطور تعمیرگاه معتبر تعمیرات آاگ را پیدا کنیم؟

امروزه تولیدات لوازم و تجهیزات خانگی مخصوصا برند آاگ، از فناوری ها و تکنولوژی های بسیار پیچیده ای در ساختار خود بهره برده و تنها کسانی می توانند تعمیرات لوازم خانگی آاگ را به صورت اصولی و با بهترین کیفیت انجام دهند که دوره های تخصصی تعمیرات آاگ را پشت سر گذاشته و از علم آن نیز آگاهی کامل داشته باشند.

لوازم خانگی آاگ از آن دسته محصولاتی است که تکنولوژی خاصی در ساخت آن ها به کار رفته و هر فردی نمی تواند ادعا کند که توانایی تعمیر اصولی آن را دارد. البته بسیاری از افراد با دانش فنی اندک شروع به تعمیرات این لوازم کرده و در نهایت باعث آسیب بیشتر به دستگاه می شوند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم حتما هنگام پیدا کردن تعمیرگاه، از آن ها ضمانت نامه معتبر برای خدماتشان دریافت نمایید تا بتوانید به راحتی به آن ها اعتماد کرده و خیالتان از بابت هزینه ای که برای خدمات دریافتی، پرداخت کرده اید راحت باشد.

ما آماده ارائه خدمات آاگ به شما هستیم.

نمایندگی تعمیرات آاگ

ما در مجموعه آی سرویس سال ها به صورت تخصصی و با آموزش نیروهای متخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگی آاگ در حال خدمت رسانی به مشتریان بوده و آماده ایم تا در هر زمانی بهترین خدمت را به شما ارائه دهیم. تعمیرکاران آی سرویش با رعایت اصول بهداشتی و با تجهیزات کامل در محل مورد نظر شما حاضر شده و تمام تلاش خود را کرده تا به بهترین نحو ممکن هرگونه سرویس را ارائه نمایند و تا جای ممکن نیازی به جابه جایی دستگاه نداشته باشید. در صورتی که دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، تمامی قطعات اورجینال با ضمانت 6 ماهه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما می توانید با خیالی آسوده لوازم خانگی خود با برند آاگ را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید. ما از اتلاف وقت و بسیاری از هزینه های اضافه برای شما جلوگیری کرده ایم. در ضمن، کلیه خدمات تعمیر و سرویس لوازم خانگی انجام شده را برای آسودگی خاطر شما ضمانت خواهیم کرد.

 

هزینه های تعمیرات لوازم خانگی

یکی از مهم ترین سوالاتی که ممکن است برای شما در رابطه با تعمیرات دستگاهتان پیش بیاید، اطلاع از هزینه های تعمیرات لوازم خانگی است. این هزینه معمولا بر اساس نرخ مصوب اتحادیه و همچنین هزینه مربوط به قطعات بر اساس نرخ روز محاسبه خواهد شد.