تعمیرات اسنوا

تعمیر لوازم خانگی اسنوا

از زمان تاسیس کارخانه اسنوا چندین سال می گذرد و این برند تبدیل به یکی از معتبرترین شرکت های لوازم خانگی در ایران شده است. محصولات این برند کیفیت بالایی داشته و خدمات پس از فروش آن ها نیز از سوی بهترین تعمیرگاه های مجاز در سراسر کشور انجام می شود. تعمیر لوازم خانگی اسنوا به تخصص کافی نیاز داشته و پیشنهاد می کنیم هرگز آن را به تکنسین های متفرقه نسپارید. 

تماس با ما

تعمیر لوازم خانگی اسنوا

در ایران محصولات اسنوا از محبوبیت خاصی برخوردار است و جز کالای با کیفیت ایرانی محسوب می شود. تعمیر این لوازم نیز به دقت کافی نیاز داشته و اگر توسط افراد غیرمتخصص انجام شود، امکان خراب شدن مجدد دستگاه یا حتی معیوب شدن آن برای همیشه وجود خواهد داشت. این که لوازم خانگی اسنوا شما چه دستگاهی و از چه مدلی است و یا آن را از کجا خریده اید مهم نیست. یک تعمیرکار حرفه ای باید به تمام نقاط قوت و ضعف محصولات آگاهی کامل داشته و بتواند به طور دقیق دستگاه را عیب یابی و تعمیر نماید. علاوه بر این از انتخاب قطعات اورجینال مطمئن شده و حتما قطعات حاوی گارانتی تهیه نمایید. پس به خاطر داشته باشید که برای تعمیر و تعویض لوازم خانگی اسنوا حتما به نمایندگی ها و تعمیرگاه های مجاز و معتبر مراجعه کنید.

 

نمایندگی معتبر تعمیرات اسنوا

یکی از راه هایی که می توانید از معتبر بودن نمایندگی تعمیرات اسنوا و خدمات پس از فروش اطمینان حاصل کنید، دریافت ضمانت نامه رسمی و تضمین خدمات است. تمامی مراکزی که به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات اسنوا فعالیت می کنند موظف هستند که بعد از انجام تعمیرات لوازم خانگی، برای آن ها ضمانت نامه صادر کنند تا خیالتان از هزینه و وقتی که صرف کرده اید راحت باشد. خدماتی که در آی سرویس برای لوازم خانگی اسنوا ارائه می شود، به شرح زیر است:

 

ما آماده ارائه خدمات اسنوا به شما هستیم.

معرفی نمایندگی تعمیرات اسنوا در تهران

ما در مجموعه آی سرویس همواره به فکر خدمت رسانی و جلب رضایت مشتریان خود بوده و هرگونه عیب یابی و تعمیرات لوازم خانگی اسنوا را در کمترین زمان ممکن برای شما انجام خواهیم داد. این خدمات شامل تعمیرات، سرویس و نصب انواع لوازم خانگی از جمله یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… می باشد. همچنین برای داشتن خاطری آسوده، تمامی تعمیرات حاوی ضمانت نامه است. ما با استفاده از قطعات اورجینال به عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی این برند پرداخته؛ شما نیز در هر کجای تهران بزرگ که هستید، می توانید تنها با یک تماس یا با ثبت نام در سایت، از خدمات تعمیرات اسنوا توسط این مرکز بهره مند شوید.

 

هزینه تعمیرات لوازم خانگی اسنوا

یکی از مهم ترین سوالاتی که ممکن است برای شما در رابطه با تعمیرات دستگاهتان پیش بیاید، اطلاع از هزینه های تعمیرات لوازم خانگی اسنوا است. این هزینه معمولا بر اساس نرخ مصوب اتحادیه و هزینه مربوط به قطعات نیز بر اساس نرخ روز محاسبه خواهد شد.