تعمیرات الکترواستیل

تعمیر لوازم خانگی الکترواستیل

شرکت الکترواستیل بعد از 45 سال سابقه موفق در تولید و صادرات لوازم خانگی و ارائه برترین خدمات از سوی نمایندگی رسمی الکترواستیل یکی از برترین برندهای ایران محسوب می شود. اگر برند لوازم خانگی شما الکترواستیل است و در حال حاضر با موضوع تعمیر و خرابی آن ها روبه رو هستید، پیشنهاد می کنیم که هرگز تعمیر این لوازم را به دست تعمیرکاران بی تجربه و نمایندگی های نامعتبر برای تعمیرات نسپارید. زیرا گاهی اولین اشتباه، آخرین اشتباه است. 

تماس با ما

تعمیرات الکترواستیل

تعمیر کلیه لوازم خانگی الکترواستیل در تهران و در نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه های مجاز رسمی توسط تعمیرکارهای حرفه ای و با تجربه و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. عیب یابی و تعمیر برند الکترواستیل حتما باید توسط متخصصین در تعمیرگاه های مجاز و با استفاده از قطعات اصلی و فابریک انجام شود تا دستگاه دچار آسیب احتمالی نشده و از گارانتی خارج نشود.

 

چطور تعمیرگاه معتبر تعمیرات الکترواستیل را پیدا کنیم؟

لوازم خانگی الکترواستیل از آن دسته محصولاتی است که به علت تکنولوژی ساخت آن ها، هر فردی نمی تواند ادعا کند که توانایی تعمیر اصولی آن را دارد. البته بسیاری از افراد با دانش فنی اندک شروع به تعمیرات این لوازم کرده و در نهایت باعث آسیب بیشتر به دستگاه می شوند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم حتما هنگام پیدا کردن تعمیرگاه، از آن ها ضمانت نامه معتبر برای خدماتشان دریافت نمایید.

تعمیرات الکترواستیل در تهران با استفاده از خدمات نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیر لوازم خانگی الکترواستیل، عیب یابی و رفع عیب می گردد. در حال حاضر بسیاری از تعمیرگاه های مجاز، در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران آماده ارائه خدمات همراه با قطعات اورجینال و ضمانتنامه رسمی می باشند.

ما آماده ارائه خدمات الکترواستیل به شما هستیم.

خدمات لوازم خانگی بوش

ما در مجموعه آی سرویس از ابتدا به خوبی می دانستیم که موفقیت تنها با ارائه خدمات مناسب میسر خواهد شد و برای رسیدن به هدف خود شروع به جذب تعمیرکاران با سواد و متخصص نموده و برای تعمیر انواع برندها دوره های حرفه ای تعمیرات برگزار نمودیم. تعمیرکاران آی سرویس با رعایت اصول بهداشتی و با تجهیزات کامل در محل مورد نظر شما حاضر شده و تمام تلاش خود را کرده تا به بهترین نحو ممکن هرگونه سرویس را ارائه نمایند و تا جای ممکن نیازی به جابه جایی دستگاه نداشته باشید. در صورتی که دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، تمامی قطعات اورجینال همراه با ضمانت نامه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

هزینه های تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل

عوامل بسیاری بر هزینه تعمیرات لوازم خانگی الکترواستیل تاثیرگذار است. این هزینه بسته به خرابی بخش مورد نظر متفاوت است؛ به این معنی که قطعه یا بخشی که احتیاج به تعمیر دارد قابل تعمیر است یا به طور کلی باید تعویض شود. تنوع بخش ها و شدت خرابی، همگی بر قیمت تعمیر محصولات الکترواستیل تاثیر گذارند.