تعمیرات بوش

تعمیر لوازم خانگی بوش

این که لوازم خانگی بوش شما چه مدل و دستگاهی است یا آن را از کجا خریده اید، مهم نیست. مهم یافتن تعمیرکاری ماهر و مجرب برای تعمیر دستگاه شماست. تعمیرکاران ما در هر کجایی که هستید، آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لوازم خانگی بوش با تعهد کامل هستند.

 
تماس با ما

تعمیر لوازم خانگی بوش

اگر لوازم خانگی شما با برند بوش دچار عیب و نقص شده اند، توصیه می کنیم که تعمیر این لوازم را به دست تعمیرکاران بی تجربه و نمایندگی های نامعتبر تعمیرات بوش نسپارید. اگر تعمیرکاری غیرحرفه ای این مسئولیت را برعهده بگیرد، امکان خراب شدن دستگاه تان وجود داشته و ممکن است بعد از تعمیر نیز ضمانتی برای ماندگاری تعمیر لوازم خانگی نداشته باشد. پیشنهاد می کنیم برای تعمیر محصولات بوش، تعمیرکارانی را پیدا کرده که به نقاط قوت و ضعف محصولات آگاهی کامل داشته و بتوانند ایراد دستگاه را به طور کامل برطرف نمایند.

چطور تعمیرگاه معتبر تعمیرات بوش را پیدا کنیم؟

این روزها تمامی مراکز تعمیرات، خود را آماده تعمیر لوازم خانگی بوش می دانند. اما آیا همه آن ها به بهترین نحو ممکن این کار را انجام می دهند؟ لوازم خانگی بوش جزء حساس ترین برندها بوده به طوری که اگر از تکنولوژی روز آن ها اطلاع کافی نداشته باشید نمی توانید به سادگی متوجه شوید ایراد کار از کجاست؟ حتی اگر تجربه بالایی در زمینه تعمیرات داشته باشید.

به عنوان یک نکته اساسی در نظر داشته باشید که بسیاری از مراکز تعمیر محصولات بوش بدون داشتن مجوز رسمی از اتحادیه به عنوان خدمات تعمیرات بوش در حال فعالیت هستند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم هنگام پیدا کردن تعمیرکار مورد نظر خود، حتما از آن ها ضمانت معتبر برای خدماتشان درخواست نمایید تا بتوانید به راحتی اعتماد کرده و خیالتان از بابت هزینه ای که برای خدمات دریافتی، پرداخت کرده اید راحت باشد. توجه داشته باشید که بسیاری از تعمیرگاه هایی که به صورت غیرمجاز در این زمینه فعالیت می کنند، حاضر نخواهند شد ضمانت خدمات پس از فروش به شما بدهند.

تعمیر ظرفشویی بوش در تهران

یکی از خدمات ما برای برند بوش، تعمیر ظرفشویی بوش در تهران است که نیاز به تکنسین های پرتجربه و مجرب دارد تا عیب دستگاه را به درستی تشخیص بدهند و در رفع عیب کوشا باشند.

 استفاده از ماشین ظرفشویی سبب رفاه بیشتر و راحتی زندگی افراد به خصوص خانم های خانه شده است. اما این راحتی در صورت بروز مشکل در ظرفشویی و تمیز شستن ظروف یا از کار افتادن کلی آن از بین رفته و دردسر سازتر از قبل نیز خواهد بود.

ظرفشویی های بوش یکی از باکیفیت ترین دستگاه های موجود در بازارهستند.  اما خرابی این دستگاه ها می تواند مشکل آفرین هم باشد. از سویی ارزش مادی بالای ظرفشویی بوش و از سوی دیگر ریسک انجام سرویس و تعمیرات آن توسط تعمیرکار غیر متخصصی که بر تکنولوژی ها و نحوه کار اجزای ظرفشویی بوش تسلط ندارد، به یکی از دغدغه های بزرگ خانواده هایی که از این دستگاه استفاده می کنند، تبدیل شده است. شما با آی سرویس به راحتی می‌توانید تعمیر ماشین ظرفشویی خود را به ما بسپارید.

ایرادهای ظرفشویی بوش که نیاز به تعمیرکار دارند چیست؟

 • اگرماشین ظرفشویی بوش ظرف ها تمیز نمی شوید، این مشکل ممکن است از کیفیت پایین مواد شوینده و یا عدم پاشش و پخش صحیح آب در محفظه ماشین ظرفشویی بوش شما باشد که می بایست توسط تعمیرکار با تجربه بررسی گردد.
 • اگر ماشین ظرفشویی بوش آب را خوب تخلیه نمی کند، این مشکل مربوط به پمپ دستگاه است و نیاز به تعویض دارد.
 • دلیل روشن نشدن ظرفشویی بوش چیست؟ مشکل ممکن است از سیستم برقی دستگاه شما باشد، در این حالت باید سریعاً با تعمیرکاران حرفه ای تماس بگیرید .
 • آیا کلید های فرمان ظرفشویی بوش شما به خوبی عمل نکرده و قطع می باشد؟ برد دستگاه شما معیوب بوده و نیاز به تعمیر اساسی دارد.
 • اگر بعد از شستشوی ظرف، لکه های زیادی بررسی ظروف باقی می ماند؟ در این صورت شما از یک ماده شستشوی بی کیفیت استفاده کرده اید.
 •  

عیب یابی ماشین ظرفشویی بوش

در صورتی که  ظرفشویی شما عیبی داشته باشد، دستگاه آن را بصورت یک کد نمایش می‌دهد. در ماشین ظرفشویی بوش کدخطاها و ارورهای مختلفی وجود دارد از جمله ارور e05, e04, e03, e02, e01  و… که علت نمایش همه این ارورها را می‌توانید  با مطالعه دفترچه راهنمایی دستگاه دریابید.

 • ارور E01

المنت حرارتی عمل نمی کند یا سنسور دما مشکل دارد. ممکن است المنت گرمکن ظرفشویی سوخته باشد. شاید هم فقط اتصالات مربوط به المنت آسیب دیده است.

 • ارور E02

سنسور دمای NTC مشکل دارد. به همین دلیل نمی تواند به درستی دما را بسنجد و به واحد کنترل ظرفشویی اطلاع دهد. از این رو المنت گرمکن بی وقفه کار می کند.

 • ارور E03

مخزن ظرفشویی در زمان مقرر از آب  پر نمی شود. در مدلهای جدید ظرفشویی بوش، پس از نمایش این ارور، ظرفشویی آب را تخلیه می کند. اما در مدلهای قدیمی تر، ظرفشویی منتظر می ماند تا آب کافی وارد شود.

 • ارور E04

آب پاش ظرفشویی درست عمل نمی کند که به احتمال زیاد به علت مشکل در سنسور کنترل فشار و جریان آب متصل به آب پاش است. این احتمال هم هست که مشکل از گرفتگی آب پاش ظرفشویی باشد. در واقع سختی آب سبب گرفتگی برخی سوراخهای آب پاش می شود و آب از این ناحیه آب پاش خارج نمی شود.

 

برای جلوگیری از خراب شدن و تعمیر مداوم ظرفشویی بوش چه نکاتی را رعایت کنیم؟

 • حتما قبل از قرار دادن ظروف در ظرفشویی مواد اضافه آنها را با یک دستمال کاغذی تمیز کنید.
 • حتماً از مواد شوینده استاندارد استفاده نمایید و از ریختن مواد سفید کننده داخل مخزن خودداری نمایید، شوینده ها را باید به اندازه ی تعیین شده مصرف کرد، بیشتر یا کمتر استفاده کردن از شوینده ها باعث باقی ماندن شوینده روی ظروف و یا تمیز نشدن ظروف خواهد شد.
 • ماشین ظرفشویی را هفته ای یکبار و در ساعات مناسب مثل صبح های زود یا آخر شب ها روشن کنید و حتما بعد از پایان شستشو درب آن را نبندید تا اجزای داخلی دستگاه خشک شود، همچنین لازم است فیلتر دستگاه را تمیز کنید تا عملکرد خوب دستگاه حفظ شود.
 • ظرف ها را متناسب با ظرفیت ماشین داخل آن بگذارید و آنها را در جهت آب پاش های دستگاه قرار دهید، بهتر است دهانه لیوان ها به سمت پایین باشد.
 • مواردی مانند سختی آب منطقه ای که ماشین ظرفشویی در آن استفاده می شود، نوع شوینده های مصرفی، صحیح و به اندازه چیدن ظرف ها و استفاده از برنامه شستشوی صحیح و مناسب می تواند در هر چه تمیزتر شسته شدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی اثر گذار باشد و در خیلی از موارد با رعایت و کنترل موضوعات بیان شده شما از تعمیر ظرفشویی بوش بی نیاز خواهید شد.
تعمیر ظرفشویی بوش در تهران

چرا تعمیر ظرفشویی بوش در تهران را به iService بسپاریم؟

تعمیرکاران iService از قطعات صد در صد اورجینال برند بوش برای تعویض قطعات و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش شما استفاده می کنند.

تعمیرکاران کار کشته iService، همگی دوره های تخصصی و حرفه ای تعمیرات حرفه ای ماشین ظرفشویی بوش را با موفقیت پشت سر گذاشته اند و به صورت مرتب توسط بوش سرویس و مشتری ها و کاربرهای عزیز مورد ارزیابی قرار می گیرند.

قیمت ها و تعرفه های مشخص شده از طرف ما همگی تا حد ممکن بسیار منصفانه و مقرون به صرفه هستند و زیر نظر نهاد های نظارتی مربوطه تعیین شده اند.

تعمیر کاران زبده ما در هر زمانی که شما بخواهید آماده سرویس دهی هستند چون زمان شما برای ما بسیار ارزشمند است.

شما می توانید به صورت تلفنی در هر زمانی از روز و هر روزی از هفته درخواست ارسال تعمیرکار متخصص را ثبت کنید. کارشناسان iService در خواست شما را بررسی خواهند کرد و با توجه به نیاز شما تعمیرکاری را برای تعمیر ماشین ظرفشویی تان ارسال می کنند.

اطلاعات شخصی و حریم خصوصی مشتری ها و کاربرانی که از خدمات ما برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش استفاده می کنند کاملاً محرمانه و محافظت شده نزد بوش سرویس نگه داشته می شود.

ما آماده ارائه خدمات بوش به شما هستیم.
خدمات لوازم خانگی بوش

ما در این مرکز، سال هاست که به صورت تخصصی تعمیرات لوازم خانگی بوش را انجام داده ایم و آماده ایم تا در هر زمانی بهترین خدمات را در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بوش به شما ارائه دهیم. این وظیفه ماست تا با ارائه بهترین خدمات شما را در این امر خشنود و راضی نگه داریم. مجموعه ما ارائه دهنده خدمات تعمیر، نصب و سرویس لوازم خانگی از جمله لباسشویی بوش، ظرفشویی بوش، یخچال فریزر بوش و سایر محصولات این برند می باشد. تمامی خدمات توسط متخصصاتی با تجربه ارائه شده و شما می توانید با خیالی آسوده لوازم خانگی بوش خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید. اگر گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان و با هزینه ای مقرون به صرفه مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند. در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام نرسیده، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس بگیرید.

 

هزینه های تعمیرات لوازم خانگی بوش

یکی از مهم ترین سوالاتی که ممکن است برای شما در رابطه با تعمیرات دستگاهتان پیش بیاید، اطلاع از هزینه های تعمیرات لوازم خانگی بوش است. این هزینه معمولا بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و همچنین هزینه مربوط به قطعات نیز بر اساس نرخ روز محاسبه می شود.