تعمیرات ماشین ظرفشویی

خدمات ما

تعمیر ماشین ظرفشویی

امروزه استفاده از وسایلی مانند ماشین ظرفشویی باعث راحت تر شدن کارها شده و علاوه بر این در میزان مصرف انرژی و بسیاری از هزینه ها مخصوصا در مصرف آب صرفه جویی می شود. گاهی ممکن است در روند کار ماشین ظرفشویی اختلال به وجود آمده و مطابق میل ما ظرف ها را نشوید. در این گونه مواقع به یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص جهت تعمیر ماشین ظرفشویی خود نیاز خواهید داشت.

مشکلات رایج انواع ماشین ظرفشویی

  • ماشین ظرفشویی ظرف ها را خوب نمی شوید یا خشک نمی کند.
  • ماشین ظرفشویی آب را تخلیه نمی کند
  • ماشین ظرفشویی روشن نمی شود
  • لکه روی ظرف ها باقی می ماند
  • ماشین سر و صدایی غیرطبیعی دارد

چه زمانی باید ماشین ظرفشویی را تعمیر کنیم؟

یکی از لوازم خانگی که امروزه بسیار در خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد ماشین ظرفشویی است، این دستگاه برای شستشو ظروف کثیف استفاده شده و گاهی ممکن است مشکلاتی برای آن پیش آید، به عنوان مثال به درستی کار نکند یا حتی به طور کامل از کار بیفتد. سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی اگر به موقع انجام نشود، احتمالا باعث آسیب به قسمت های دیگر شده و هزینه های شما را بیشتر می کند، به همین دلیل بهتر است هنگامی که احساس کردید این دستگاه به خوبی کار نمی کند، هرچه سریع تر برای تعمیر آن اقدام کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی خود را به یک تعمیرکار حرفه ای بسپارید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی بهتر است در مرکز تعمیرات معتبر، توسط کارشناسان حرفه ای و با استفاده از تجهیزات تخصصی انجام شود؛ به این ترتیب، در مرحله اول عیب ایجاد شده در ماشین ظرفشویی بررسی و سپس تعمیر حرفه ای آن انجام می شود و در نهایت کیفیت اولیه دستگاه بازیابی خواهد شد. برخی از رایج ترین مشکلات در ماشین ظرفشویی که باید توسط کارشناسان ماهر در مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی رفع گردد شامل موارد زیر است: در صورت بروز هر یک از مشکلات زیر، حتما از یک تعمیرکار حرفه ای برای تعمیر ماشین لباس شویی خود کمک بگیرید:

  • تعویض قفل درب ماشین ظرفشویی
  • تعویض هیتر
  • تعویض پمپ تخلیه
  • تعویض واشر درب ماشین ظرفشویی
  • تعویض ترموستات
ثبت درخواست بازدید
iService724

ما آماده ایم تا ماشین ظرفشویی شما را در سریع ترین زمان ممکن تعمیر کنیم.

ما در آی سرویس آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی هستیم. این مجموعه شامل بخش های مجزایی برای تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در انواع برندها و مدل ها و تکنسین های مجربی است که به طور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی آموزش دیده اند. هدف ما در آی سرویس ارائه خدمات بهتر و جلب رضایت مشتری است. برای دریافت خدمات، شما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته یا با ثبت نام در سایت مشاوره دریافت نمایید. هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی برای تعیین هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی، باید ابتدا دستگاه عیب یابی شود. تعمیر هریک از قطعات، نرخ مشخصی دارد و نمی توان پیش از بررسی در مورد هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی نظر قطعی داد. با این حال برای اطلاع از قیمت ها می توانید با مجموعه تماس گرفته و از همکاران ما درخواست تعرفه های قیمتی را داشته باشید.

تعمیر لوازم خانگی در خانه

تعمیرات خانگی ماشین لباسشویی

نشتی آب یا آب دادن ماشین لباسشویی

آیا تا به حال پیش آمده که ماشین لباسشویی شما دچار نشتی یا آب دادن شود؟ علت این مشکل چیست؟

کار نکردن دستگاه ماشین لباسشویی

کار نکردن ماشین لباسشویی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. برخی این دلایل ساده است و به راحتی برطرف می شود اما برخی دیگر نیاز به بررسی تکنسین متخصص برای تعمیر ماشین لباسشویی دارد.

لرزش ماشین لباسشویی

این مشکل معمولا در مراحل آخر شستشو و هنگام خشک کردن لباس ها رخ می دهد. لرزش زیاد ماشین و سرو صدای آن بیشتر اوقات به دلیل استفاده نادرست یا نقص فنی دستگاه است.