تعمیر ماشین لباسشویی

خدمات ما

تعمیرات ماشین لباسشویی

خرابی ماشین لباس شویی از جمله مسائل دردسر ساز است که اگر به موقع تعمیر نشود، مجبور هستید شستن لباس ها را با دست انجام داده و به کلی در وقت و زندگی شما اختلال ایجاد شود. تعمیر ماشین لباسشویی، زمانی که دستگاه دچار مشکل می شود، امری مهم و جدی است. اگر ماشین ‌لباسشویی شما نیاز به تعمیر دارد و با کیفیت سابق کار نمی‌کند یا این که اصلا روشن نمی شود، اجازه ندهید که لباس های کثیف روی هم جمع شوند و بلافاصله به دنبال یک تعمیرکار حرفه ای باشید.

مشکلات رایج انواع لباسشویی

 • عدم تخلیه آب مشکل در خشک کن
 • مشکل در مدار فرمان الکترونیکی
 • مشکل قفل درب
 • مشکل آبریزی مشکل در انجام ندادن برنامه ها
 • لرزش و صدای بیش از حد هنگام شستشو

چه زمانی باید ماشین لباسشویی را تعمیر کنیم؟

همان طور که گفتیم تعمیر و سرویس ماشین لباس شویی امری ضروریست که باید قبل از خرابی و از کار افتادن کامل برای رفع آن اقدام نمود. شاید لباسشویی شما روشن نمی شود یا شستشوی لباس ها با لرزش و صدای زیاد همراه است، شاید هم لباس هایتان بدون هیچ مشکلی شسته می شود ولی درب ماشین لباسشویی باز نمی شود. این موارد ممکن است در هر زمانی باعث دردسر شوند. پس در صورت بروز هر یک از این مشکلات، هرچه سریع تر برای رفع و تعمیر آن ها اقدام نمایید.

تعمیر ماشین لباس شویی خود را به یک تعمیرکار حرفه ای بسپارید.

شاید این سوال برای شما پیش آید که برای تعمیر کردن ماشین لباسشویی از چه تعمیرکار و سرویس کاری استفاده کنید؟ گاهی اوقات خرابی ماشین لباسشویی به حدی است که با یک تعمیرکار ساده قابل انجام نیست، خوب است بدانید که کمک گرفتن از یک شخص حرفه ای برای تعمیر ماشین لباسشویی، تاثیر به سزایی در تضمین دستگاه شما دارد. در صورت بروز هر یک از مشکلات زیر، حتما از یک تعمیرکار حرفه ای برای تعمیر ماشین لباس شویی خود کمک بگیرید:

 • قطعات ماشین لباسشویی خراب شده و نیاز به تعویض شدن دارد.
 • ماشین لباسشویی شما آب می دهد.
 • اگر ماشین لباس شویی تان آب را گرم نمی کند.
 • در صورتی که خشک کن لباسشویی کار نکند.
 • در صورتی که ماشین لباسشویی شما عمل تخلیه و آبگیری را به درستی انجام ندهد.
 • زمانی که ماشین لباسشویی به صورت اتومات کار نکند.
 • در صورتی که صفحه نمایشگر ماشین لباس شویی خراب است.
 • زمانی که لباسشویی شما، لباس ها را تمیز نمی شوید و لکه های روی لباس ها را از بین نمی برد نیز بهتر است از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.
ثبت درخواست بازدید
iService724

ما آماده ایم تا لباس شویی شما را در سریع ترین زمان ممکن تعمیر کنیم.​

اگر ماشین لباسشویی‌تان دچار مشکل شده و به نظر می آید که نیاز به تعمیر یا عیب یابی دارد، می توانید با ما تماس بگیرید. ما در سریع ترین زمان ممکن، نزدیکترین تعمیرکار خود را برای رفع و عیب یابی به محل سکونت شما ارسال خواهیم کرد. اگر ماشین لباسشویی شما نیاز به تعویض قطعات داشته و یا احساس می کنید نیاز به سرویس دارد نیز با شماره های ذکر شده در سایت تماس بگیرید. برای اطلاع از قیمت ها می توانید با مجموعه تماس گرفته و از همکاران ما درخواست تعرفه های قیمتی را داشته باشید. ما با مجموعه ای از تکنسین های کار آزموده و مجرب همیشه آماده و در خدمت شما هستیم و بهترین خدمات را به شما ارائه خواهیم کرد.

تعمیر لوازم خانگی در خانه

تعمیرات خانگی ماشین لباسشویی

نشتی آب یا آب دادن ماشین لباسشویی

آیا تا به حال پیش آمده که ماشین لباسشویی شما دچار نشتی یا آب دادن شود؟ علت این مشکل چیست؟

کار نکردن دستگاه ماشین لباسشویی

کار نکردن ماشین لباسشویی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. برخی این دلایل ساده است و به راحتی برطرف می شود اما برخی دیگر نیاز به بررسی تکنسین متخصص برای تعمیر ماشین لباسشویی دارد.

لرزش ماشین لباسشویی

این مشکل معمولا در مراحل آخر شستشو و هنگام خشک کردن لباس ها رخ می دهد. لرزش زیاد ماشین و سرو صدای آن بیشتر اوقات به دلیل استفاده نادرست یا نقص فنی دستگاه است.