درباره ما

معرفی شرکت

تعمیر لوازم خانگی آی سرویس در سال 1358 به همت خانواده ابوالحسن‌زاده در تهران تاسیس شد. این شرکت هم اکنون با 50 سال سابقه در زمینه تعمیر، سرویس، تامین قطعات و خدمات پس از فروش لوازم خانگی و با بیش از 6 نمایندگی مجاز در شهر تهران، در حال خدمت‌رسانی به مشتریان خود می‌باشد. ما در مجموعه آی‌سرویس با بیش از120 تکنسین متخصص و آموزش دیده به صورت حرفه‌ای، مسلط به تمام برندهای لوازم خانگی از جمله برند بوش، سامسونگ، ال جی و … آماده سرویس‌دهی به مشتریان خود بوده و خرسندیم که پس از سال‌ها اعتماد از سوی مشتریان خود،‌ امروز توانسته‌ایم بخش فروش لوازم خانگی‌ خود را در سرتاسرکشور آغاز نماییم.

خدمات ما

ما فرآیند تعمیر لوازم خانگی را برای شما ساده و آسان می کنیم. از جمله خدمات این شرکت شامل:

10K+

دریافت کننده خدمات

100%

رضایت مشتریان
 

امنیت خدمات، کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری

چرا آی سرویس۷۲۴؟

ما در آی‌سرویس با توجه به اعزام تعمیرکار در محل، توجه ویژه‌ای به امنیت مشتریان خود داشته و تمامی تکنسین ها قبل از شروع همکاری توسط مقامات امنیتی احراز صلاحیت شده و تمامی آن ها دارای گواهی عدم سوپیشینه هستند. به خاطر داشته باشید که در شرایط کرونا تمام وسایل کاملا ضدعفونی شده و تکنسین با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در محل حاضر خواهد شد.

در حال حاضر با وجود مشغله‌های کنونی و همچنین شرایط کرونایی، جابه جایی و حمل وسایل برقی به تعمیرگاه با مشکل روبه رو شده و نمی توان به طور دائم به تعمیرگاه مراجعه کرد. به همین دلیل آی‌سرویس با ارائه خدمات تخصصی و تامین قطعات این امکان را در اختیار شما قرار داده تا بدون صرف هزینه اضافی و هدر دادن زمان خود، تکنسین به محل شما اعزام شده و دستگاه شما را تعمیر نماید.

آی سرویس همگام با مشتریان

اهداف شرکت تعمیر لوازم خانگی آی سرویس

آی‌سرویس با داشتن هدف جلب رضایت مشتریان، خدمت رسانی به موقع و با در اختیار داشتن واحدهای مجزا اعم از واحد مدیریت ارتباط با مشتری(CRM)، مدیریت شکایات(PRM) و مدیریت رضایت مشتری(CSM) توانسته است با کسب رضایت مشتریان، جایگاه ویژه ای در میان مخاطبان خود باز کند.