سوالات متداول

پاسخ به برخی از سوالات متداول مشتریان

ما تمام لوازم خانگی از جمله ماشین لباس شویی، یخچال فریزر، ماشین ظرفشویی، کولر گازی، اجاق گاز و فر و بسیاری موارد دیگر را تعمیر کرده و تمامی برندهای بزرگ از جمله بوش، ال جی، سامسونگ، اسنوا، جنرال الکتریک، دوو و سایر برندهای دیگر که در قسمت نمایندگی های سایت درج شده است تحت پوشش مجموعه هستند.

شما می توانید از طریق فرم مربوطه یا از طریق شماره های موجود در سایت برای تعمیر دستگاه خود در زمان مورد نظرتان درخواست خود را ثبت نمایید.

برای اطلاع از قیمت ها می توانید با مجموعه تماس گرفته و از همکاران ما درخواست تعرفه های قیمتی را داشته باشید. اما این هزینه معمولا بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و همچنین هزینه مربوط به قطعات نیز بر اساس نرخ روز محاسبه می شود.

زمانی که خدمات و تعمیر وسیله مورد نظرتان به اتمام رسید، می توانید هزینه را به تکنسین مربوطه که در منزل حاضر شده است، پرداخت نمایید.

بله ما در حال حاضر در حال ارائه خدمات به مشتریان خود هستیم، فقط به علت برخی از محدودیت ها ممکن است تاخیری جزئی در ارائه خدمات داشته باشیم.

شما ابتدا با مشاور صحبت کرده و مشکل خود را مطرح می کنید، در صورت ارائه توضیحات کامل و توانایی برطرف کردن آن توسط مجموعه، تکنسین با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی به محل اعزام می شود.
 

ما قادر هستیم تمام لوازم خانگی برقی شما را تعمیر کرده و در صورت نیاز به قطعه ای جدید آن را تعویض نماییم.

بله تمامی قطعات توسط مجموعه تامین شده، اما در صورت تمایل نیز می توانید خودتان قطعات مورد نیاز را خرید نمایید اما شرکت ضمانتی در برابر خراب شدن مجدد دستگاه به وسیله آن قطعه را ندارد.

بله در صورت درخواست مشتری، فاکتور نیز ارائه می شود.

ما به شما برای خدمات خود ضمانت خواهیم داد. به این ترتیب که در صورتی که مشکل وسیله شما برطرف نشده یا مجددا دچار همان مشکل شد با مرکز تماس گرفته و با توجه به گارانتی ارائه شده، مجددا تکنسین برای رفع و برطرف کردن کامل مشکل شما اعزام خواهد شد.

اگر نتوانیم ایراد وسیله شما را برطرف کنیم یا در صورت عیب یابی وسیله توسط تکنسین، هزینه بیشتر تشخیص داده شود و نتوانید آن را پرداخت کنید، در این صورت بازپرداخت کامل به شما انجام می شود.

تماس با ما
با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

ارسال پیام